Titanový plech 3 mm Zobrazit větší

Titanový plech 3 mm Grade 5

Nový produkt

Za tepla válcovaný titanový plech, vhodný pro použití ve výfukových systémech, motorsportu, chemickém a lodním průmyslu.

Dostupnost a možnosti dělení prosím ověřte mailem nebo telefonicky.

Více informací

542 Kč

Více informací

Plech tloušťky 3,0 mm specifikace Grade 5 může být v případě některých rozměrů nutné dělit u externí firmy a termín dodání se tak může prodloužit. Případně se informujte mailem nebo telefonicky o možném termínu dodání.

Titanové plechy jsou k dostání v jakosti Grade 1,2 a 5.

TITAN Grade 1

Titan grade 1 je díky své velmi dobré tažnosti vhodný pro ohýbání, navíc je výborně svařitelný. Ze všech jakostí je ale nejméně pevný. Doporučujeme pro použití ve výfukových systémech, chemických a ostatních aplikacích, kde je potřeba vysoká tažnost (ohýbání trubek, profilů), korozní odolnost a postačuje relativně malá pevnost.

TITAN grade 2

Titan grade 2 je pevnější a má menší tažnost než grade 1, ale také je výborně svařitelný. Stejně jako grade 1 také velmi dobře odolává korozi. Doporučujeme použít pro aplikace, kde je potřebný kompromis mezi tažností a pevností.

TITAN Grade 5

Titanová slitina grade 5 dosahuje nejvyšší pevnosti z běžných slitin titanu. Je výborně leštitelná a velmi dobře svařitelná. 
Doporučujeme použití na vysoce namáhané díly motorů, letadel, plavidel a strojů pracujících ve vysoce korozních prostředích. Dále na spojovací materiál, nože, dekorativní předměty a šperky.